Skype для iPhone – безкоштовні відео дзвінки

skype-for-iphoneПрограма Скайп для Айфона дозволить вам бути завжди на зв’язку з вашими близькими і рідними, де б ви не перебували. Для користування програмою необхідно мати на вашому телефоні 3G або доступ до мережі wi-fi.

Ви зможете здійснювати безкоштовні відео дзвінки іншим клієнтам програми, обмінюватися текстовими повідомленнями, перебуваючи в будь-якому місці. Величезні можливості програми в поєднанні з простотою управління роблять Скайп вибором більш ніж 250 мільйонів користувачів різних вікових категорій. Все що вам потрібно, щоб користуватися програмою – завантажити Скайп на Айфон безкоштовно.

Завантажити Skype для iPhone

І завантаження, і інсталяція, і реєстрація дуже прості, труднощів в вас не повинно виникнути. І вже через лічені хвилини ви зможете почати користуватися всім функціоналом програми.

Можливості Скайп для Айфона

Після першого запуску програми на вашому Айфоні, ви особисто зможете:

 1. Здійснювати безкоштовні відео дзвінки іншим клієнтам програми, не залежно від того на якому пристрої у них встановлений Скайп.
 2. Відправляти текстові повідомлення ви зможете в необмеженій кількості будь-яким користувачам Скайп.
 3. Здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони і мобільні номери за вигідними тарифами через Skype для iPhone.
 4. Відправляти вашому співрозмовнику фотографії і відео файли.
 5. Користуватися красивими смайлами для яскравого спілкування з вашими друзями.

Якщо Скайп скачати на Айфон, ви зможете насолоджуватися високою якістю відео зв’язку і функцією стабілізації зображення. Зв’язатися з будь-яким користувачем Скайп, який знаходиться в мережі, дуже просто: напишіть йому або зателефонуйте, натиснувши всього одну кнопку. Скайп допоможе економити на поповненні балансу вашого телефону, адже всі основні можливості безкоштовні.

skypeios7

Початок роботи зі Скайп на Айфон

Щоб розпочати користування Скайп на Айфон 4s, необхідно пройти наступні неважкі кроки:

 1. Завантажте програму на ваш Айфон.
 2. Інсталяція програми відбудеться автоматично після скачування, тож вам не доведеться думати, як встановити Скайп на Айфон.
 3. Зареєструйтесь, заповнивши прості поля. Процедура стандартна, ви напевно неодноразово її проходили при реєстраціях в інших програмах.
 4. Виконайте вхід, вказавши в потрібних полях ваш логін і пароль в програмі.

Знайдіть  використовуючи пошук, ваших родичів і друзів. Після цього можна насолоджуватися усіма можливостями Скайп на Айфон 5s. Не забудьте встановити ваше фото, щоб друзі могли швидко вас впізнавати в програмі і знаходити у своїх контактах.

Реєстрація в Скайп

Якщо ви ще не маєте аканту в програмі, ви можете скористатися для входу в Скайп вашим обліковим записом Майкрософт, якщо такий є. Для створення облікового запису безпосередньо з програми, скористайтеся підказкою:

 1. Запустіть Скайп на вашому Айфоні.
 2. Внизу вікна натисніть на кнопку «Створити обліковий запис».
 3. Необхідно прийняти угоду користувача, ознайомившись з нею.
 4. Заповніть всі необхідні поля, напишіть логін і підтвердіть створення облікового запису.

Створений вами профіль ви зможете використовувати для входу в Скайп на будь-якому пристрої. Також ви зможете створити ваш профіль, перейшовши на офіційний сайт програми.

Щоб почати безмежне спілкування з вашими друзями, яких в Скайпі дуже багато, адже цієї популярною програмою користуються практично всі сучасні юзери, залишається увійти в програму. Насолоджуйтесь безкоштовними можливостями, а при необхідності зателефонувати на стаціонарний номер або на мобільний людині, яка ще не користується Скайп, поповните ваш рахунок у програмі. Вам сподобається функціонал програми у поєднані з простим інтерфейсом.