Skype для Mac OS – відео дзвінки і миттєві текстові повідомлення

desktop-macДля того щоб скачати безкоштовно Skype для Mac, вам знадобиться пару хвилин вашу часу. Завантаження програми під силу кожному користувачеві, а процес інсталяції не відніме в вас багато часу.

Зареєструвавшись в програмі, ви зможете насолоджуватися спілкуванням з вашими родичами чи приятелями абсолютно безкоштовно в будь-який час, де б ви не знаходились. Скайп для Мак – це одна з кращих програм для здійснення відео дзвінків і спілкування за миттєвими повідомленнями.

Завантажити Skype для Mac OS

Ви, скоріш за все, знайдете тут більшість ваших друзів і родичів, так що вам точно буде з ким зв’язуватись через Скайп. Сьогодні Скайп вибирають різні вікові категорії користувачів, так як простий інтерфейс і зрозумілі функції роблять його загальнодоступним. Основні можливості програми безкоштовні, що робить програму незамінною на комп’ютерах сучасних користувачів.

Можливості Скайп для Мак

Якщо скачати Скайп для Мак, ви зможете насолоджуватися оновленим інтерфейсом і розширеним функціоналом програми. Маючи доступ до Інтернету, web- камеру, мікрофон і динаміки, ви зможете бути завжди на зв’язку з вашими співрозмовниками.

Skype-for-Mac

У будь-який момент ви зможете натиснути кілька кнопок і безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами програми. Якщо поповнити рахунок в Скайп, ви зможете за символічну плату дзвонити на стаціонарні та мобільні номери. Коли інший клієнт Скайп не в мережі, а ви хочете зв’язатися з ним, ви можете відправити йому відео повідомлення, яке він подивиться, як тільки увійде в Скайп. Програма дозволить вам мати доступ до таких можливостей:

 1. Ви зможете контактувати за допомогою відео зв’язку одночасно з декількома друзями або з усією родиною відразу, перебуваючи за різними екранами комп’ютерів.
 2. Ви зможете щодня листуватися з вашими співрозмовниками в Скайпі абсолютно безкоштовно.
 3. Ви маєте можливість зв’язатися з вашими родичами, перебуваючи закордоном, абсолютно безкоштовно.
 4. Перемикатися від чату до відео можна в один клік в будь-який момент роботи в програмі.
 5. Дзвонити прямо з програми на мобільні та стаціонарні телефони можна за низьким тарифом, маючи на рахунку невелику суму грошей.

Що дає користувачеві Скайп для Мак

Якщо завантажити Skype для Mac OS X, крім основних функцій, ви отримаєте такі переваги:

 1. Здійснюйте відео конференції відразу з 10 учасниками, показуючи їм ваш робочий стіл. Це дозволяє проводити семінари, презентації та спільну роботу над проектом.
  skype-5-2
 2. Завдяки Скайп для Мак, можна проводити консультації з робочих питань з вашими колегами, ніби ви знаходитесь поруч.
 3. Обмінюйтесь з вашими друзями та родичами файлами, без обмежень за розміром та типом, прямо в програмі, перемістивши вибране фото, відео або аудіо запис в діалогове вікно.
 4. Зробіть спілкування ще яскравішим завдяки великій колекції смайлів.
 5. Встановіть переадресацію викликів на існуючий мобільний номер телефону, щоб завжди бути на зв’язку.

Ви зможете бачити вашого співрозмовника на відео з високою роздільною здатністю, якщо ваша камера підтримує передачу HD відео, а швидкість Інтернету досить висока. Програма Skype для Mac OS – це просте використання та широкі можливості. Враховуючи безкоштовність основного функціоналу, користуватися Скайп можуть всі. Якщо у вас виникнуть проблеми при освоєнні Скайп для Мак, ви можете скористатися підказками в програмі. Поспішіть і ви завантажити Скайп для Мак ОС безкоштовно, щоб насолоджуватися спілкуванням без обмежень навіть перебуваючи закордоном. Якщо встановити останню версію Скайп, ви зможете користуватися найповнішим функціоналом і швидкою роботою програми. Програма допоможе вам бути трохи ближче до ваших рідних і дозволить вам заощаджувати на рахунках за спілкування.