Skype для Windows 10 – голосові і відео дзвінки абсолютно безкоштовно

logo-winЩоб скачати Skype для Windows 10, не треба багато часу. Вже за кілька хвилин ви зможете зв’язатися з вашими близькими чи колегами, та в будь-який момент відповідати на їх дзвінки. Скайп є однією з найпопулярніших та затребуваних програм для відео і голосових дзвінків, а також обміну файлами і відправки текстових повідомлень.

Кількість користувачів Скайп з кожним днем стає все більшою, адже кожен день програму завантажують велика кількість людей різних вікових категорій. Кожен, незалежно від віку та навиків роботи з комп’ютером, може скачати Скайп для Віндовс 10, встановити його і користуватися всіма перевагами програми.

Скачати Skype для Windows 10

Навряд серед сучасних користувачів знайдеться той, який не знає про Скайп. Швидше за все, всі ваші друзі вже давно користуються програмою, тож вам точно буде з ким поспілкуватися в Скайп.

Можливості Скайп для Віндовс 10

Скайп дозволяє насолоджуватися безкоштовним спілкуванням з будь-якого місця в будь-який час. Вам лише необхідно мати доступ до Інтернету, комп’ютер з web-камерою, мікрофоном і динаміками. Ну і, звичайно ж, встановлений на вашому комп’ютері безкоштовний Скайп для Віндовс 10.

skype-video

Вам сподобається спілкуватися с вашими контактами за допомогою відео зв’язку з якісним звуком і зображенням. Коли ваш співрозмовник буде не в мережі, ви зможете залишити відео повідомлення для нього. Він зможе побачити його при запуску програми на своєму пристрої. Зі Скайп вам будуть доступні такі можливості:

 1. Здійснення голосових та відео дзвінків абсолютно безкоштовно, при наявності Інтернету.
 2. Простий інтерфейс, інтуїтивно зрозумілі значки та функції дозволять працювати в Скайп навіть самим недосвідченим користувачам.
 3. Обмін зі співрозмовниками файлами будь-якого формату та розміру через діалогове вікно.
 4. Можливість налаштування переадресації дзвінків на ваш мобільний номер телефону , що дозволить вам не пропустити жодного дзвінка.
 5. Відправлення повідомлень і здійснення дзвінків на мобільні телефони користувачам, які не користуються Скайп, за низькими тарифами. Для цього необхідно поповнити рахунок в програмі.
 6. Дзвінки на стаціонарні телефони за вигідною вартістю прямо зі Скайп.
 7. Відео конференція можлива одразу з 10 учасниками, також ви зможете  демонструвати ваш робочий стіл учасникам.

Інтеграція Скайп з Facebook

Завдяки інтеграції Скайп з Facebook функціонал програми значно розширився. Якщо встановити Скайп на Віндовс 10, користувач зможе переглядати свою стрічку новин у соціальній мережі Facebook прямо з програми Скайп. Також це дозволяє дзвонити контактам з Фейсбук і відправляти їм повідомлення з програми, навіть якщо вони не користуються Скайп. Для цього  необхідно:

 • щоб контактний номер телефону користувача Фейсбук був відкритий;
 • щоб на рахунку клієнта Скайп були гроші на дзвінок або повідомлення.

З програми Скайп ви зможете міняти ваш статус у Фейсбуці і коментувати статуси ваших друзів в соціальній мережі. Завдяки інтеграції Скайп з Фейсбук, спілкування з вашими друзями стане ще комфортніше, а доступ до вашого аканту стане ще легшим.

Що ви отримаєте, завантаживши Скайп

Якщо ви станете користувачем Скайп для Windows 10, крім широких основних можливостей, ви зможете користуватися програмою для:

 • проведення відео конференцій, демонстрації проектів та обговорення робочих питань з колегами в режимі реального часу;
  skype-5-2
 • проведення навчального процесу , лекцій, майстер класів;
 • консультування ваших колег або друзів в будь-яких питаннях, з можливістю наочно продемонструвати вирішення проблеми на вашому екрані;
 • передачі файлів, яка здійснюється у фоновому режимі і не заважає вам користуватися програмою для спілкування.

Насолоджуйтесь яскравим спілкуванням з вашими друзями завдяки великій колекції смайлів в програмі. Відправляти повідомлення можна прямо під час відео дзвінка, переключившись на діалогове вікно. Так само швидко, в один клік, ви зможете повернутися назад до відео дзвінку. Спілкуйтеся з вашими друзями та родичами через Скайп, незалежно від того, на якому пристрої у них встановлена програма і якою версією вони користуються. Встановивши останню версію, ви отримаєте найширші можливості програми.