Skype для Windows 8 – безкоштовні відео дзвінки

logo-winЯкщо ви бажаєте в будь-який момент зв’язуватися зі своїми друзями і родичами безкоштовно, вам треба скачати Скайп для Віндовс 8. Це одна з найбільш популярних програм для відео дзвінків і голосових викликів.

Для користування програмою вам знадобиться доступ до Інтернету, web-камера, мікрофон і динаміки. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми, стильний дизайн і величезні можливості роблять Скайп для Windows 8.1 незамінною програмою на сучасному комп’ютері.

Скачати Skype для Windows 8

Напевно, більшість ваших друзів вже користуються Скайп. Ви зможете знайти їх всіх у програмі, щоб насолоджуватися спілкуванням з ними коли завгодно. Для цього необхідно завантажити Skype для Windows 8 просто зараз.

Можливості програми

Встановивши на ваш комп’ютер Скайп, ви зможете особисто оцінити можливості, за які програму вибрали більше 250 мільйонів користувачів:

 1. Безкоштовні дзвінки з можливістю бачити вашого співрозмовника на вашому екрані. Висока якість звуку і картинки зроблять процес спілкування ще приємнішим.
 2. Обмін між співрозмовниками файлами будь-якого розміру і типу. Просто перетягніть потрібний файл в вікно чату, і незабаром ваш друг або родич зможе його відкрити.
 3. Можливість одночасного відео зв’язку з 10 клієнтами програми. Це допоможе вам не тільки в особистому спілкуванні, а й в роботі: можна проводити конференції, семінари, навчальні заняття.
 4. В процесі відео конференцій всі учасники в Скайп для Windows 8 зможуть бачити ваш робочий стіл, при необхідності.
 5. Відправлення текстових повідомлень через вікно чату дуже просте й швидке.
 6. Здійснення дзвінків на стаціонарні телефони і мобільні номери за вигідними цінами. Будьте на зв’язку завдяки Скайп навіть з тими людьми, хто не користується програмою і економте кошти.
 7. Налаштування переадресації на номер вашого мобільного, щоб завжди мати змогу прийняти виклик.

skype-sms

Коли ваш співрозмовник з Skype для Windows 8.1 x64 не в мережі, ви зможете залишити йому відео повідомлення, яке записується прямо в програмі. Як тільки він увійде в Скайп, він зможе його подивитися.

Всі ці широкі можливості сприяють використанню Скайп не тільки для спілкування в особистих цілях, наприклад, для дзвінка другу, але і для вирішення робочих питань. Багато користувачів за допомогою відео конференцій проводять консультації колег і спільну роботу над проектами, а також проводять зайняття і майстер-класи.

Робота в програмі

Скайп настільки простий в роботі, що освоїти його зможе навіть недосвідчений користувач. Тому аудиторія програми така широка. Ваша мама чи батько зможе легко користуватися можливістю відео дзвінка, для цього треба натиснути лише одну кнопку. Встановити Скайп на Віндовс 8 і пройти реєстрацію також зможе навіть новачок. Для реєстрації ви можете вибрати один варіантів:

 • перейшовши на офіційний сайт Скайп, створити новий акаунт;
 • запустивши програму на комп’ютері, заповнити необхідні поля;
 • скористатися для входу існуючим акантом Майкрософт.

skypereg

Вирішивши завантажити Скайп для Віндовс 8 безкоштовно, ви зможете подивитись вашу стрічку у Фейсбуці, коментувати статуси ваших друзів і писати людям з соцмережі прямо через Скайп. Просто поповніть рахунок в Скайп, щоб мати доступ до платних послуг. А якщо всі ваші друзі з Фейсбук теж встановлять Скайп, ви зможете спілкуватися з ними в програмі абсолютно безкоштовно в будь-яких час.

Налаштування програми

Для налаштування Скайпу в Віндовс 8 потрібно:

 • впевнитися, що ваш мікрофон працездатний;
 • перевірити чи включені динаміки і чи працюють вони;
 • щоб користуватися відео дзвінками, треба мати працюючу web-камеру.

Всі переваги програми доступні на вашому комп’ютері. Не важливо, на якому пристрої і якою версією Скайпу користуються ваші співрозмовники, ви зможете завжди спілкуватися з ними.