Skype для Windows – відправка миттєвих текстових повідомлень

logo-winЯкщо ви бажаєте бути завжди на зв’язку з вашими родичами та друзями, треба скачати Skype для Windows. Ця програма вважається однією з найпопулярніших для здійснення відео дзвінків, голосових викликів та обміну текстовими повідомленнями.

Ви можете бути впевненими, що в програмі ви знайдете багатьох ваших знайомих та близьких, адже аудиторія Скайп щодня поповнюється новими користувачами. На сьогоднішній день кількість шанувальників Скайп налічує близько 250 мільйонів користувачів по всьому світу. Тому Skype для робочого стола Windows – це найкращий спосіб безкоштовного спілкування з вашими друзями.

Скачати Skype для Windows

Можливості програми для Windows

Якщо ви часто сидите за комп’ютером, маєте доступ до мережі , web- камеру, динаміки та мікрофон, то ця програма – це ваша можливість насолоджуватися безмежним спілкуванням з вашими друзями в будь-який час, у будь-якому місці. Якщо ваш співрозмовник не в он-лайні, ви можете залишити йому відео повідомлення, яке можна записати прямо в програмі. Проглянути це повідомлення користувач зможе, як тільки запустить програму.

skype-video

Зрозумілі кнопки і простий інтерфейс робить програму для безкоштовного спілкування Скайп доступною для будь-якого користувача. Кожен, хто  захоче встановити Скайп на Віндовс, зможе мати такі можливості:

 1. Відправка моментальних текстових повідомлень будь-якому користувачеві програми в діалоговому вікні.
 2. Можливість обміну файлами будь-якого розміру та формату через вікно чату.
 3. Безкоштовний відео зв’язок з високою якістю звуку та зображення.
 4. Одночасне спілкування з 10 користувачами у відео конференції з можливістю демонстрації вашого робочого столу.
 5. Відправлення повідомлень і дзвінки на реальні телефони (мобільні та стаціонарні) за низьким тарифом.

Інтеграція Скайп з Facebook

Така особливість програми, як інтеграція з Facebook розширює можливості користувача. Завдяки цьому, ви зможете переглядати вашу стрічку новин в соціальній мережі, а також телефонувати або відправити повідомлення контакту Facebook прямо зі програми для відео дзвінків. Для цього треба:

 • щоб користувач Facebook відкрив свій номер телефону у своєму профілі в соціальній мережі;
 • щоб на вашому рахунку в Скайп були кошти для здійснення дзвінка або відправки повідомлення.

Завдяки інтеграції Скайп з Facebook, ви зможете оновлювати ваш статус у соціальній мережі і коментувати статуси ваших контактів. Ця функція робить  спілкування з вашими друзями ще простіше і зручніше.

Що отримує від Скайп для Віндовс користувач?

Завантажити безкоштовно Скайп для Віндовс може кожний. Зробивши це, крім основних функцій, користувач зможе отримати зі Скайп додаткові переваги:

 1. Проведення відео конференцій з 10 учасниками зразу і можливість демонстрації вашого робочого столу дозволяє вам проводити презентації проектів , семінари, навчальні лекції, майстер-класи та багато іншого.
  skype-5-2
 2. Консультуйте ваших колег по роботі або ваших друзів з будь-яких питань, показуючи їм ваш робочий стіл через програму.
 3. Обмін файлами у фоновому режимі дозволяє використовувати програму як зручний файлообмінник. Щоб відправити файл, просто перетягніть його в вікно чату і незабаром файл буде доступний вашому опоненту.
 4. Листування з друзями в Скайп може бути яскравим завдяки великій колекції смайлів. Ви в будь-який момент зможете перейти від відео дзвінка до чату і навпаки.

Якщо на вашому комп’ютері встановлені старі версії Skype для ОС Windows, поновіть програму, щоб користуватися всіма можливостями по максимуму. Насолоджуйтесь швидкодією програми і гарною якістю дзвінків навіть при низькій швидкості Інтернету.

Програма Скайп для Віндовс дозволить вам всього в один клік здійснювати відео дзвінок із вашими родичами чи друзями, де б вони не знаходилися. Програма зробить ваше спілкування доступнішим. Ви зможете економити на поповненні мобільного  рахунку.