Skype на Android – залишайтеся завжди на зв’язку

skype-logoВласникам смартфонів або планшетів, у яких є доступ до Інтернету, просто необхідно скачати Скайп на Андроїд. Це дозволить вам в будь-який момент дзвонити вашим друзям і родичам прямо з програми.

Ви перестанете хвилюватися про баланс вашого телефону, бо основні можливості Скайп для Андроїд безкоштовні. Ви зможете не тільки чути, але й бачити ваших співрозмовників за наявності на вашому пристрої фронтальної камери, це робить процес спілкування ще більш комфортним.

Скачати Skype для Android

Якщо скачати Скайп безкоштовно на Андроїд, ви зможете відправляти фали вашим друзям, просто перетягуючи їх у вікно чату.

Можливості Скайп для Андроїд

Якщо Skype для Андроїд завантажити безкоштовно, ви зможете користуватися такими можливостями:

 • безкоштовне відправлення миттєвих текстових повідомлень через діалогове вікно;
 • робота програми при наявності wi-fi або 3G;
 • обмін файлами будь-якого розміру і типу;
 • відправка повідомлень на мобільні номери ваших друзів і родичів за низькою ціною;
 • здійснення дзвінків на мобільні і стаціонарні номери за нижчими тарифами, ніж у стільникових операторів;
 • можливість відправки вашим співрозмовникам, які знаходяться оффлайн, відео повідомлення.

Skype-for-android

В якому місці ви б не знаходилися, скільки часу б не було на вашому годиннику, ви зможете розділити радісну подію з вашими родичами або друзями. Для цього потрібно лише встановити Скайп на планшет Андроїд.

Що дає Скайп на Андроїд користувачеві?

Завантаживши Скайп для смартфона на Андроїд, ви отримаєте:

 • безліч послуг, які полегшують спілкування з іншими користувачами;
 • постійні оновлення в програмі;
 • широту застосування;
 • просте використання і лаконічний інтерфейс програми;
 • безкоштовне завантаження, установку, реєстрацію та користування.

Користуватися Скайп на Андроїд 4.2 можна де завгодно: вдома, в офісі чи на вулиці. Головне, щоб у вас був доступ до Інтернету.

Робота в програмі

Встановивши Скайп на телефон Андроїд, і запустивши його, відкриється вікно програми. Використовуючи пошук можна відшукати серед більше 250 мільйонів будь-якого клієнта Скайп. У переліку контактів легко орієнтуватися завдяки фотографіям, встановленим в профілі користувачів. Цю ж фотографію ви побачите при вхідному виклику. Ви зможете скласти перелік контактів, з якими ви спілкуєтесь найчастіше, щоб прискорити доступ до їх профілів. Обмінюйтесь текстовими повідомленнями, використовуйте яскраві смайли. Ви в будь-який момент зможете перейти від діалогу до відео зв’язку і навпаки.

Ви можете встановити програму Skype для Android 2.2 і вище. Щоб користуватися відео дзвінками, на вашому пристрої повинна бути версія Андроїд 2.3 і новіше. Щоб користуватися всіма широкими можливостями Скайп на екрані вашого планшета або смартфона необхідно завантажити Скайп на Андроїд 4.4.

Платні послуги Скайп на Андроїд

Програма має платні послуги, які розширюють ваші можливості. Серед них:

 • відправка повідомлень на мобільні номери;
 • дзвінки на стаціонарні телефони та мобільні номери.

Для здійснення цих додаткових можливостей необхідно поповнити персональний рахунок у програмі. Вартість відправки повідомлень і дзвінків буде набагато нижче, ніж у вашого мобільного оператора. Програма для андроїд-пристроїв – це спосіб бути завжди на зв’язку з вашими родичами і друзями. Для роботи програми швидкість Інтернету не повинна бути занадто високою. Навіть при низькій швидкості ви зможете насолоджуватися якісним звуком і картинкою. Поділіться з усіма своїми знайомими інформацією про можливості програми, щоб спілкуватися у Скайп безкоштовно.