Skype online – доступ через будь-який браузер

skype_contact_onlineКористуючись Скайп онлайн без установки, ви отримуєте додаткові можливості. Не завжди реально встановити програму на комп’ютер, наприклад, якщо ви хочете подзвонити родичам в холі готелю або в інтернет-кафе з чужого комп’ютера.

Ви можете скористатися версією Skype online для браузерів, встановивши модуль програми. А можете використати браузерну версію, яка поки доступна обмеженій кількості користувач, можливо, серед них і ви. Браузерна версія Скайп надасть вам повні можливості, які має встановлена на пристрої програма: ви зможете здійснювати голосові і відео дзвінки, відсилати текстові повідомлення, спілкуватися одночасно з декількома користувачами у відео конференціях. Все це абсолютно безкоштовно, без обмежень за часом і незалежно від місця вашого перебування.

Установка браузерного модулю Skype

Якщо ви хочете користуватися всіма можливостями Skype online і в додаток дзвонити контактам з Аутлук, треба встановити браузерний модуль Скайп. Для цього скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Зайдіть на сайт Outlook.com.
 2. Якщо ви маєте обліковий запис Майкрософт, увійдіть під ним. Якщо ні –  зареєструйтеся.
 3. Клікніть у вікні Аутлук на кнопку Обмін повідомленнями. Побачивши значок Skype contacts, натисніть на нього.
  1
 4. Програма запропонує вам об’єднати ваші облікові записи Скайп і Майкрософт. Для цього необхідно мати акаунт в Скайп.
  2
 5. Введіть логін та пароль Скайп , а потім підтвердіть вхід.
  23
 6. В новому вікні необхідно буде підтвердити об’єднання облікових записів.
  3
 7. Після об’єднання ваших облікових записів програма запропонує завантажити безкоштовно браузерний модуль Скайп. Натисніть на «Дозволити», щоб підтвердити дію.
  4

Перед тим як користуватися програмою, перевірте, чи працюють динаміки і мікрофон . Якщо все в порядку, приступайте до спілкування, здійснюйте відео і голосові дзвінки, використовуючи браузерний модуль Скайп онлайн.

Які браузери підтримують браузерний модуль Скайп

Браузерний модуль Скайп онлайн безкоштовно працює в наступних браузерах:

 • Windows: Internet Explorer 8, Chrome 19, Firefox12 і їх подальші версії;
 • Mac OS: Chrome 19, Firefox 12 і більше нові версії.

Якщо на вашому комп’ютері встановлено кілька браузерів, і ви користуєтеся ними усіма, достатньо встановити для одного з них браузерний модуль Скайп, а в інших він буде доступний автоматично.

Тим, хто використовує більш ранню версію браузера, не будуть доступні голосові та відео дзвінки, але буде можливість обміну текстовими повідомленнями.

Браузерна версія Скайп

Багато хто захоче користуватись Онлайн Скайп без скачування . Сьогодні це вже реально, але доступно ще не всім користувачам. Поки що розробники надають доступ до бета-версії тільки обмеженій кількості користувачів. Щоб перевірити, чи доступна нова послуга вам особисто, необхідно:

 1. Перейти на офіційний сайт програми: https://web.skype.com.
 2. У верхньому куті праворуч натиснути на «Увійти».
 3. Далі введіть ваш логін і пароль в Скайп , підтвердивши вхід.
 4. Якщо ви стали одним із тих, кому доступна нова можливість використання Скайп через браузер, ви побачите всі ваші контакти і останні дзвінки у новому вікні.

Розробники програми обіцяють, що нова браузерна версія незабаром буде доступна всім користувачам програми. Запрошення протестувати нову можливість Skype онлайн, відкривши його в браузері, може прийти вам будь-коли. Заходьте на сайт, введіть ваш логін і пароль, і якщо вам запропонують випробувати новий сервіс, ви отримаєте таке запрошення.

Скайп для браузера – ідеальне рішення для тих, хто бажає користуватися всіма можливостями без установки програми на комп’ютер. Це зробить процес спілкування ще більш комфортним, особливо в ситуаціях, коли встановити Скайп на комп’ютер просто неможливо.